Політика конфіденційності та безпека сайту

Адміністрація інтернет-магазину гарантує, що персональні дані, надані сайту будуть використані тільки належним чином.

Персональні дані та контактна інформація користувача сайту /клієнта («Користувач»), не буде розголошена третім особам, за винятком випадків передбачених законодавством, або якщо Користувач дасть на це свою згоду.

Адміністрація інтернет-магазину зобов’язується не направляти небажані або не запитувані електронні листи (спам) Користувачам, за винятком важливих ділових або комунікаційних електронних листів, на які Користувача надав свій дозвіл, а також у випадку надання поздоровлень, інформації про діючи знижки.

Зареєстрований Користувач може припинити отримання електронних листів, для цього достатньо натиснути активну фразу «Відмовитись від розсилки» в кінці одного з листів.

Конфіденційність

Адміністрація інтернет-магазину з повагою ставиться до особистої інформації усіх Користувачів нашого магазину. Будь-яка діяльність інтернет-магазину в мережі Інтернет здійснюється відповідно до чинного Європейського законодавства, а також до законодавства України. Правила захисту персональних даних (Політика безпеки) регулюють порядок розголошення інформації, одержаної інтернет-магазином про Користувачів. Адміністрація інтернет-магазину використовує зібрані персональні дані Користувачів відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».


Отримання та обробка персональних даних

Всі Користувачі можуть відвідувати інтернет-магазин, не розголошуючи при цьому будь-які персональні дані (під персональними даними розуміється будь-яка інформація, що має відношення до встановленої фізичної особи. При цьому ненадання Користувачем необхідної інформації, запитуваних у відповідних секціях введення інформації та в інших розділах сайту, може спричинити за собою неможливість надання інтернет-магазином Користувачам певних послуг і товарів. Якщо Користувач здійснює покупку за допомогою сайту або за телефоном, Користувач вступає в договірні відносини з адміністрацією інтернет-магазину. Користувач отримує запит на розголошення необхідних персональних даних в момент здійснення операції.

З метою виконання запитів Користувачів, а також в інших цілях, зазначених нижче, інтернет-магазин може запитувати такі дані про Користувача: ім’я, прізвище, дату народження, стать, електронну та поштову адреси, номер телефону, номер мобільного телефону, вік та інші дані. Інтернет-магазин також реєструє дані про вдалу операцію купівлі-продажу товару (послуги) Користувача. У силу добровільної підписки на сайті або замовляючи товари в інтернет-магазині Користувач погоджується (дає свою згоду) на внесення його персональних даних в інформаційну систему, як вручну, так і автоматично, в повному обсязі і для цілей зазначених нижче, відповідно до закону про захист персональних даних. Якщо Користувач не згоден на це, він має право не користуватися сайтом і не надавати адміністрації інтернет-магазину свої персональні дані.

Адміністрація інтернет-магазину має право використовувати розголошені дані протягом строку необхідного для виконання відповідної мети обробки персональних даних та обов’язкового архівування, згідно із законодавством. Надання дозволу на обробку персональних даних є добровільним, і Користувач має право відкликати такий дозвіл, направивши електронного листа на електронну адресу інтрнет-магазину.

Права користувачів щодо обробки їх персональних даних закріплені Законі України «Про персональні дані» і включають в себе, зокрема, право на оновлення або видалення персональних даних з інформаційної системи інтернет-магазину. А також право на отримання копії персональних даних, які є предметом обробки інтернет-магазином.

Мета збору та обробки персональних даних:

Адміністрація інтернет-магазину обробляє персональні дані в наступних цілях:

-        Здійснення певних дій по виконанню операцій купівлі-продажу або виконання інших договорів між адміністрацією інтернет-магазину та Користувачем, включаючи контроль здійснення платежу і доставку замовлення Користувача;

-        Надання відповідного обслуговування, включаючи обслуговування, що стосується діяльності інтернет-магазину, запит думки Користувачів про послуги і товари інтернет-магазину, надання можливості Користувачам отримати вигоду з спеціальних пропозицій і рекламних акцій, проведення опитування про товари, послуги, виконання та обробка запитів Користувачів з надання інформації про інтернет-магазин, його товарах і послугах, інформування Користувача про новинки інтернет-магазину, вдосконалення товарів і послуг, проведення рекламних акцій.

Використання та розголошення інформації третім особам

Адміністрація інтернет-магазину використовує отриману інформацію виключно в особистих цілях, зазначених вище. Співробітники інфтернет-магазину зобов’язуються поважати конфіденційність інформації, наданої Користувачами згідно чинного законодавства. Персональні дані можуть бути розголошені третім особам у випадках, передбачених діючим законодавством.