Рекомендуємо скуштувати
в Чемодані-на-Залізній

«Чемодан» на Залізній - оригинальна ресторація

Ресторан «Чемодан» на Залізній розташований у центрі міста, у його історичної частини. Відвідувачам закладу відчиняються двері в дивовижне та чудова подорож справжньої насолоди легендарними кухнями світу.

В інтер'єрі всі деталі підкреслюють таємничість та оригінальність цього чудового закладу: на стінах висить старовинний годинник, картини, що виростають прямо зі штукатурки, на полицях нагромаджуються старі книги та газети, "доісторичні" валізи, поштові марки з усіх куточків світу.

Меню ресторану рясніє цікавою різноманітністю страв. В руках кухарів-професіоналів з незаперечним кулінарним талантом, усі страви стають неймовірно смачними та тануть у роті. Класичний угорський бограч, усіма улюблений салат від грецького пана, хрумкі хінкалії, чебуреки ручного ліплення, ніжний та легкий вишневий торт гідно займають позиції основного меню ресторану. Особливо неможливо забути надзвичайно смачні хінкалі і чебуреки ручного ліплення.

Відвідування ресторану «Чемодан» на Залізній – не лише чудовий привід набратися незабутніх вражень, але й здивувати своїх друзів та близьких. Заглянувши до нас одного разу, вам назавжди перестане бути проблемою вибір, куди піти у Дніпропетровську смачно поїсти та чудово провести час.

Кошик

Порожній